Víkendové pobyty|Last Minute|Chalupy

Jarní dovolená v Jizerských horách

Jarní dovolená a jarní prázdniny v Jizerských horách. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2023. Luxusní ubytování v Jizerských horách na jaře. Dovolená Jizerské hory pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2023.

Jarní dovolená Jizerské hory

Ubytování v Jizerských horách v létě 2023 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nový Dům v regionu Jizerské hory v délce 15 dní - 14 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pondělí 12. června 2023 do pondělí 26. června 2023 s vlastní dopravou od zítra. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Průměrné hodnocení rekreačního objektu Nový Dům na základě 10 hodnotících cestovatelů je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Kategorie této nabídky: Jarní dovolená v Jizerských horách, letní Super Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 28540,- Kč.
Jarní dovolená Jizerské hory
Nový Dům
★★★
👍👍👍👍
 
 • 28 540 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (10 hodnocení)

Obecné informace o této nabídce

Dovolená Desná, Jizerské hory v Jizerských horách 2023 v létě v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Kačenka, v délce 3 dní - 2 nocí. Tento pobyt v Jizerských horách je aktuálně volný v termínu: pondělí 12. červen až středa 14. červen 2023 s vlastní dopravou a termínem zítra. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Jizerských horách za aktuální cenu 870,- Kč. Toto ubytování v Jizerských horách nabízí CA Invia.cz se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, letní Super Last Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Apartmány Kačenka je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze). Hodnotilo 31 předchozích návštěvníků.


Jarní dovolená v Jizerských horách
Apartmány Kačenka
★★
👍👍👍👍👍
 • Vnější bazén
 • TV
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 
 • 870 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (31 hodnocení)
Ubytování v Jizerských horách v létě 2023 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Větrov (Vysoké Nad Jizerou) v regionu Jizerské hory v délce 4 dní - 3 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pondělí 12. června 2023 do čtvrtka 15. června 2023 s vlastní dopravou od zítra. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená v Jizerských horách, letní Super Last Minute, sportovní levně, v aktuální ceně 2305,- Kč.
Jarní dovolená v Jizerských horách - Větrov (Vysoké Nad Jizerou)
Větrov (Vysoké Nad Jizerou)
★★★
 
 • 2 305 Kč

Detail

Dovolená Špindlerův Mlýn, Jizerské hory v Jizerských horách 2023 v létě v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lesní Zátiší (Lázně Libverda), v délce 15 dní - 14 nocí. Tento pobyt v Jizerských horách je aktuálně volný v termínu: pondělí 12. červen až pondělí 26. červen 2023 s vlastní dopravou a termínem zítra. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Jizerských horách za aktuální cenu 31410,- Kč. Toto ubytování v Jizerských horách nabízí CA Invia.cz se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, letní Super Last Minute, pobytové, lázeňské.
Jarní dovolená v Jizerských horách - Lesní Zátiší (Lázně Libverda)
Lesní Zátiší (Lázně Libverda)
★★★
 
 • 31 410 Kč

Detail

Ubytování v Jizerských horách v létě 2023 v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Grandhotel Zlatý Lev v regionu Jizerské hory v délce 8 dní - 7 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pondělí 12. června 2023 do pondělí 19. června 2023 s vlastní dopravou od zítra. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Průměrné hodnocení rekreačního objektu Clarion Grandhotel Zlatý Lev na základě 7 hodnotících cestovatelů je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Kategorie této nabídky: Jarní dovolená v Jizerských horách, letní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 9940,- Kč.
Jarní dovolená v Jizerských horách - Clarion Grandhotel Zlatý Lev
Clarion Grandhotel Zlatý Lev
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 940 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Špindlerův Mlýn, Jizerské hory v Jizerských horách 2023 v létě v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lesní Zátiší (Lázně Libverda), v délce 3 dní - 2 nocí. Tento pobyt v Jizerských horách je aktuálně volný v termínu: pondělí 12. červen až středa 14. červen 2023 s vlastní dopravou a termínem zítra. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Jizerských horách za aktuální cenu 4760,- Kč. Toto ubytování v Jizerských horách nabízí CA Invia.cz se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, letní Super Last Minute, pobytové, lázeňské.
Jarní dovolená v Jizerských horách - Lesní Zátiší (Lázně Libverda)
Lesní Zátiší (Lázně Libverda)
★★★
 
 • 4 760 Kč

Detail

Ubytování v Jizerských horách v létě 2023 v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Babylon v regionu Jizerské hory v délce 8 dní - 7 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pondělí 12. června 2023 do pondělí 19. června 2023 s vlastní dopravou od zítra. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Průměrné hodnocení rekreačního objektu Wellness Babylon na základě 265 hodnotících cestovatelů je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Kategorie této nabídky: Jarní dovolená v Jizerských horách, letní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 16280,- Kč.
Jarní dovolená Jizerské hory - Wellness Babylon
Wellness Babylon
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 16 280 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (265 hodnocení)
Dovolená Desná, Jizerské hory v Jizerských horách 2023 v létě v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Montanie, v délce 6 dní - 5 nocí. Tento pobyt v Jizerských horách je aktuálně volný v termínu: pondělí 12. červen až sobota 17. červen 2023 s vlastní dopravou a termínem zítra. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Jizerských horách za aktuální cenu 11280,- Kč. Toto ubytování v Jizerských horách nabízí CA Invia.cz se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, letní Super Last Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Resort Montanie je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze). Hodnotilo 74 předchozích návštěvníků.
Jarní dovolená Jizerské hory - Resort Montanie
Resort Montanie
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 11 280 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (74 hodnocení)
Ubytování v Jizerských horách v létě 2023 v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Antonie (Frýdlant) v regionu Jizerské hory v délce 8 dní - 7 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pondělí 12. června 2023 do pondělí 19. června 2023 s vlastní dopravou od zítra. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Průměrné hodnocení rekreačního objektu Antonie (Frýdlant) na základě 11 hodnotících cestovatelů je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Kategorie této nabídky: Jarní dovolená v Jizerských horách, letní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 16170,- Kč.
Jarní dovolená Jizerské hory - Antonie (Frýdlant)
Antonie (Frýdlant)
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 16 170 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (11 hodnocení)
Dovolená Jizerské hory v Jizerských horách 2023 v létě v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Babylon, v délce 7 dní - 6 nocí. Tento pobyt v Jizerských horách je aktuálně volný v termínu: pondělí 12. červen až neděle 18. červen 2023 s vlastní dopravou a termínem zítra. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Jizerských horách za aktuální cenu 12380,- Kč. Toto ubytování v Jizerských horách nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, letní Super Last Minute, pobytové, lázeňské. Hodnocení ubytování v Wellness Babylon je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze). Hodnotilo 265 předchozích návštěvníků.
Wellness Babylon
Wellness Babylon
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 12 380 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (265 hodnocení)

Zobrazeno 1-10 z 442 nalezených

Ubytování v Jizerských horách 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Jizerských horách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Jizerských hor vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Jizerských horách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Jizerských horách žádný vhodný pobyt? Můžete se zkusit ubytovat v chatách, chalupách a chaloupkách v Jizerských horách a dalších oblíbených lokalitách v České republice Chaty a chalupy.

Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Pálava jarní dovolená nebo Praha jarní dovolená? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Rokytnice nad Jizerou jarní dovolená případně Rožnov jarní dovolená.


Termíny ubytování v Jizerských horách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2023 a 2024. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Jizerské hory All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Jizerských hor - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Jizerských horách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Jizerských horách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Jizerských horách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2023 a 2024 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Jizerských horách.